Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź, wynik spotkania 0-1

Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-09-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 90' 0-1 M. Dabrowski

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Szczepanek 71' B. Szczepanek 85'

Żółte kartki ŁKS Łódź: K. Ebenezer 48' P. Gryszkiewicz 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Szczepanek 85'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak B. Szczepanek K. Ebenezer nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to zmagania drętwe. Trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.