Spotkanie między ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion MOSiR dnia 2021-10-01 18:30

ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-10-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy ŁKS Łódź a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 78' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 13' M. Dabrowski 22'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 45' L. Duriska 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak A. Dominguez P. Bryla nieraz zaserwowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Nieustannie trafiamy na widowiskowe bramki czy asysty, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.