Spotkanie ŁKS Łódź vs Górnik Polkowice zakończone wynikiem 1-1 dnia 2021-10-30 18:30

W dniu 2021-10-30 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy ŁKS Łódź a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Rygaard 31' 1-0 K. Wacławczyk 74' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 45' R. Pirulo 49' O. Koprowski 54' M. Wolski 61'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Bancewicz 27' B. Zoladz 35' B. Zoladz 71'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 71'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Coraz częściej liczni kibice z zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak A. Dominguez M. Bancewicz niejednokrotnie zapewniły swoim sympatykom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Trafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, ostre sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.