Mecz ŁKS Łódź - GKS Katowice dnia 2021-11-13 17:00: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz GKS Katowice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-11-13 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice.

Gole strzelali: Antonio Domínguez 73' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 46' J. Sobocinski 61'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 12' F. Szymczak 61'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Wierni kibice futbolu z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak R. Pirulo B. Jaroszek nierzadko zapewniły fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki drętwe. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty oraz gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak ŁKS Łódź oraz GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.