Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik meczu - 4-0

Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik 4-0. W dniu 2021-11-13 19:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Podbeskidzie a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie oraz Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: K. Biliński 49' 1-0 K. Biliński 53' 2-0 D. Polkowski 86' 3-0 K. Biliński 90' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 69'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 24' M. Grudniewski 58' P. Stepinski 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 73'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Widzew Łódź podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Scalet P. Stepinski wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Walki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to widowiska mało interesujące. Bardzo często trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Podbeskidzie oraz Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.