Dnia 2021-11-21 11:40 odbył się mecz ŁKS Łódź kontra Tychy 71 zakończony wynikiem 2-0

ŁKS Łódź kontra Tychy 71 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź oraz Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-21 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź oraz Tychy 71.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 20' 1-0 K. Wolkowicz 88' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 14' J. Tosik 54' B. Szeliga 77'

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 65' L. Solowiej 72'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie a Tychy 71 z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Bardzo często wierni fani śledzą bardzo interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak R. Pirulo M. Manka wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź oraz Tychy 71 i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.