Spotkanie SKRA Częstochowa - ŁKS Łódź zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2021-11-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Sobocinski 53' P. Gryszkiewicz 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to L. Kuźma. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie a ŁKS Łódź podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak J. Sobocinski nieustannie zapewniają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nudne. Trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.