Spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-01 17:00 na stadionie Stadion GOS

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a ŁKS Łódź wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-12-01 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Chrobry Głogów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: D. Piła 59' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 4' M. Lorenc 87'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu - W. Krzton. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice natomiast ŁKS Łódź z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Stomil Olsztyn.

Fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Ricardinho nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na nieprzepisowe faule, efektowne asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż spotkania męczą. Warto więc oglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Chrobry Głogów i ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.