Dnia 2022-02-26 19:30 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Jastrzębie i ŁKS Łódź: wynik 1-1

Dnia 2022-02-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie a ŁKS Łódź wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: K. Handzlik 35' 1-0 P. Janczukowicz 38' 1-1

Żółte kartki Jastrzębie: M. Kuczalek 27' L. Zejdler 60' O. Podhorin 66'

Żółte kartki ŁKS Łódź: P. Janczukowicz 3' A. Klimczak 40' J. Moreno 86'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu to W. Myć. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stomil Olsztyn.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak M. Kuczalek P. Janczukowicz raz za razem zagwarantowały kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Nieustannie natrafiamy na wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Jastrzębie oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.