Mecz ŁKS Łódź vs Korona Kielce na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-03-05 11:40 - 0-0

Dnia 2022-03-05 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Korona Kielce wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 58' M. Bakowicz 72'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 31' M. Zebic 33' A. Danek 52' P. Malarczyk 57' M. Zebic 59'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 59'

Główny sędzia meczu - D. Stefanski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu ŁKS Łódź stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów natomiast Korona Kielce zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak N. Monsalve M. Szpakowski nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak ŁKS Łódź i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.