Mecz między ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn dnia 2022-03-12 17:00: końcowy wynik 0-2

Dnia 2022-03-12 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: P. Mikita 45' 0-1 P. Mikita 86' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Moreno 35' O. Koprowski 45' Samu Corral 49' Ricardinho 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 35' J. Kisiel 35' K. Toporkiewicz 64' T. Tymosiak 74' S. J. Bwanga 90' P. Mikita 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 59'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak J. Moreno K. Zwir nieprzerwanie serwują fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania męczą. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.