Na stadionie Stadion Stal dnia 2022-03-20 11:40 odbyło się spotkanie między Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-2

Resovia Rzeszów vs ŁKS Łódź 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź wynik to 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-03-20 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 23' 0-1 R. Pirulo 36' 0-2 O. Koprowski 70' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Krasa 63'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 29'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie a ŁKS Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczni kibice z zapałem śledzą starcia w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak K. Krasa M. Dabrowski stale serwują wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Walki między zawodnikami zdarzają się bardzo zażarte, nie często zdarza się, iż mecze męczą. Systematycznie trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.