Dnia 2022-04-16 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź: wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-04-16 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 4' M. Maslowski 28' P. Bryla 38' J. Ribeiro Oliveira 67'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 64' M. Wolski 83' J. Kuzma 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu - Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak V. Sanogo M. Rozwandowicz raz za razem gwarantują pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania nas męczą. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealne bramki i asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.