Spotkanie między ŁKS Łódź i Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-04-22 18:30

ŁKS Łódź vs Chrobry Głogów, wynik 0-1. Dnia 2022-04-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: J. Kolenc 87' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 3' J. Kuzma 86'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 15' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - J. Przybył. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Rozwandowicz M. Michalec systematycznie sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Nieustannie natrafiamy na nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone gole oraz asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.