Dnia 2022-05-03 16:00 miało miejsce spotkanie między ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-05-03 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawlowski 80' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 55' Samu Corral 85' O. Koprowski 90' M. Rozwandowicz 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 80' F. Nunes 83'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak M. Wolski B. Pawlowski częstokroć zaserwowały wyborowym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania nas nudzą. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.