Spotkanie Górnik Polkowice - ŁKS Łódź na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-05-08 13:00 - wynik końcowy 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Polkowice a ŁKS Łódź wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-05-08 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 14' 0-1 R. Pirulo 77' 0-2 B. Szeliga

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 13' M. Piatkowski 17' M. Biernat 47' K. Fryzowicz 55'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Radaszkiewicz 28' M. Wolski 75' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Górnik Polkowice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Odra Opole natomiast ŁKS Łódź z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Kozubal M. Radaszkiewicz częstokroć zaserwowały swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, że spotkania męczą kibica. Zdarzają się efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.