Spotkanie ŁKS Łódź - Odra Opole, wynik 0-4

ŁKS Łódź - Odra Opole 0-4.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź oraz Odra Opole wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

W dniu 2022-05-15 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole.

Gole strzelali: L. Kedziora 8' 0-1 D. Czaplinski 10' 0-2 T. Mikinic 60' 0-3 T. Mikinic 66' 0-4

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 38' J. Tosik 48' O. Koprowski 76'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 11' D. Czaplinski 78' T. Mikinic 78' M. Wrobel 86'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 76'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i . Kolejno natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo O. Koprowski P. Zemlo nieustannie zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi są bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki usypiające. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, ostre faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak ŁKS Łódź oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.