Mecz GKS Katowice - ŁKS Łódź dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa - wynik końcowy 2-0

W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy GKS Katowice a ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice oraz ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: R. Figiel 43' 1-0 M. Dabrowski 46' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Kudla 58' R. Figiel 62' O. Repka 70'

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 51'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast ŁKS Łódź z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą fascynujące potyczki ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak D. Kudla R. Pirulo nieraz zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. GKS Katowice oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Bukowa.