ŁKS Łódź vs GKS Katowice, wynik spotkania - 0-2

ŁKS Łódź vs GKS Katowice, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-07-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice.

Gole strzelali: O. Repka 8' 0-1 M. Roginić 24' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Kort 64' M. Dabrowski 90'

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 33' M. Kolodziejski 45'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to P. Gryckiewicz. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice natomiast GKS Katowice podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak D. Kort R. Figiel nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska męczą kibica. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wyśmienite bramki oraz asysty gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. ŁKS Łódź i GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.