Mecz ŁKS Łódź - SKRA Częstochowa dnia 2022-07-30 13:00: 2-1

ŁKS Łódź - SKRA Częstochowa 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-07-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy ŁKS Łódź a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 31' 1-0 P. Sajdak 45' 1-1 P. Janczukowicz 72' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 48'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Kowalczyk nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż potyczki nudzą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty oraz bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. ŁKS Łódź i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.