Mecz Chrobry Głogów - ŁKS Łódź, wynik 2-3

W dniu 2022-08-06 18:00 na stadionie Stadion GOS odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Chrobry Głogów a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Gole strzelali: Pirulo 9' 0-1 Pirulo 15' 0-2 M. Bochnak 51' 1-2 M. Kowalczyk 76' 1-3 M. Bochnak 90' 2-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: O. Praznovsky 9' M. Bougaidis 32'

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Kuzma 66' M. Trabka 81' P. Janczukowicz 86'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. O. Praznovsky J. Kuzma stale sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się idealne asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion GOS.