ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 2-0

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-08-10 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: K. Dankowski 3' 1-0 M. Trąbka 7' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 12'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 55'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Stalowa Wola.

Fani z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak M. Dabrowski M. Koj często zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele wrażeń. Regularnie zdarzają się idealne gole i asysty, ostre faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.