Dnia 2022-08-14 10:40 na stadionie Stadion Stal miał miejsce mecz pomiędzy Stal Rzeszów oraz ŁKS Łódź: 1-0

Stal Rzeszów vs ŁKS Łódź, wynik 1-0. W dniu 2022-08-14 10:40 na stadionie Stadion Stal odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Stal Rzeszów a ŁKS Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Rzeszów a ŁKS Łódź zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: B. Szeliga 47' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: W. Klos 49' B. Poczobut 53' P. Malecki 70' P. Peksa 82' K. Sadlocha 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 31' N. Monsalve 49'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Jakubik. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Stal Mielec.

Mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak W. Klos M. Kowalczyk wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na niezwykłe asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska męczą. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych ioglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Stal Rzeszów i ŁKS Łódź i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.