ŁKS Łódź - Górnik Łęczna, wynik spotkania 3-2

W dniu 2022-09-05 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy ŁKS Łódź a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: Pirulo 9' 1-0 D. Tkacz 10' 1-1 M. Kowalczyk 17' 2-1 D. Tkacz 48' 2-2 Pirulo 89' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 66' M. Kowalczyk 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 87' L. Grzeszczyk 89' M. Biernat 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Dabrowski S. Cisse wielokrotnie serwują kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Interesujące zmagania między graczami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska mało interesujące. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, ostre faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. ŁKS Łódź i Górnik Łęczna oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.