Spotkanie Wisla Krakow - ŁKS Łódź na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana: wynik końcowy 2-2

Wisla Krakow - ŁKS Łódź 2-2. W dniu 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow a ŁKS Łódź wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: B. Jaroch 30' 1-0 Luis Fernández 38' 2-0 Nacho Monsalve 56' 2-1 Pirulo 77' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 17' M. Mlynski 76' J. Colley 77'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych graczy zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo I. Lasicki N. Monsalve częstokroć zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nudzą. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.