Spotkanie ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-0

ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-10-14 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 63' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 22' M. Lorenc 37'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 34' B. Kasprzak 51' S. Lusiusz 55'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

Dzisiaj kibice śledzą bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak M. Dabrowski L. Kosakiewicz nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe bramki oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.