Spotkanie Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź zakończone wynikiem 0-3

Resovia Rzeszów kontra ŁKS Łódź, wynik 0-3.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-10-23 13:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 62' 0-1 R. Pirulo R. Pirulo 75' 0-2 B. Szeliga R. Pirulo 90' 0-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 47' R. Adamski 68' B. Kwiecien 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 56' A. Bobek 85'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi K. Antonik M. Trabka często gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż potyczki męczą. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Stal.