ŁKS Łódź - Arka Gdynia, wynik meczu: 3-1

ŁKS Łódź - Arka Gdynia, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź a Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-10-30 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Arka Gdynia.

Gole strzelali: O. Haydary 1' 0-1 M. Zebrowski O. Haydary 29' 0-2 O. Haydary N. Monsalve 36' 1-2 M. Trabka B. Szeliga 65' 2-2 K. Dankowski S. Juric 90' 3-2 V. Okhronchuk

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Nowacki 24' A. Marciniak 28'

Żółte kartki Arka Gdynia: K. Skora 49' J. Tomal 67' O. Haydary 78'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Arka Gdynia z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak D. Nowacki K. Skora niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Wielokrotnie obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.