Spotkanie ŁKS Łódź kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 5-2

ŁKS Łódź kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 5-2.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Chrobry Głogów wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Dnia 2023-02-25 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy ŁKS Łódź a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: K. Dankowski 37' 1-0 Pirulo 38' 2-0 B. Szeliga 43' 3-0 K. Wojtyra 51' 3-1 K. Wojtyra 55' 3-2 Pirulo 63' 4-2 P. Janczukowicz 90' 5-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 49' M. Spremo 50' S. Juric 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 16' P. Mucha 58' M. Bougaidis 74'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów a Chrobry Głogów podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak R. Pirulo J. Kuzdra niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania męczą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. ŁKS Łódź i Chrobry Głogów i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.