Ruch Chorzów kontra ŁKS Łódź, wynik meczu - 3-3

Ruch Chorzów kontra ŁKS Łódź 3-3.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów a ŁKS Łódź zakończyła się 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2023-03-19 13:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Ruch Chorzów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 26' 0-1 R. Pirulo T. Wojtowicz 30' 1-1 K. Kasolik D. Szczepan 37' 2-1 S. Kobusinski M. Dabrowski 45' 2-2 M. Mokrzycki M. Sadlok 81' 2-3 T. Foszmanczyk 90' 3-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Baranowski 9' K. Kasolik 59' D. Szczepan 65'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 45'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo P. Baranowski M. Mokrzycki stale serwują wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wspaniałe zmagania między drużynami futbolowymi bywają zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Ruch Chorzów i ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.