Spotkanie ŁKS Łódź vs Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-04-02 10:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy ŁKS Łódź a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: B. Szeliga 28' 1-0 K. Dankowski K. Dankowski 77' 2-0 S. Skrzypczak 90' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: V. Okhronchuk 12' A. Tutyskinas 74'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: G. Bukhal 45' M. Mikolajczyk 61'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak V. Okhronchuk G. Bukhal wielokrotnie zapewniły swoim wiernym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych emocji. Potyczki pomiędzy graczami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to mecze nużące. Nieustannie obserwujemy niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule dodające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź i Chojniczanka Chojnice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.