Mecz Górnik Łęczna kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a ŁKS Łódź zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Górnik Łęczna a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: E. Kryeziu 17' 1-0 S. Jurić 90' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 40' S. Cisse 73'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 35' N. Monsalve 60' A. Tutyskinas 62' R. Pirulo 70' K. Dankowski 75'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak D. Gaska M. Mokrzycki nieustannie serwują wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często natrafiamy na wyśmienite bramki i asysty, bezwzględne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki męczą fana. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i ŁKS Łódź z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Górnik.