Dnia 2023-04-16 10:40 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miał miejsce mecz Nieciecza - ŁKS Łódź: 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza i ŁKS Łódź wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-04-16 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Nieciecza a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Pirulo 13' 0-1 M. Śliwa 30' 0-2 W. Biedrzycki 53' 1-2

Żółte kartki Nieciecza: T. Zaviyskyi 34' W. Biedrzycki 70' A. Trubeha 76' F. Purece 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: B. Szeliga 20' A. Tutyskinas 57' N. Monsalve 60' M. Kowalczyk 68' R. Pirulo 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Nieciecza zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo T. Zaviyskyi B. Szeliga nieustannie sprawiają własnym stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania przynudzają. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga. Nieciecza i ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.