Na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbyło się spotkanie między ŁKS Łódź i Podbeskidzie - 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź i Podbeskidzie wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-21 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy ŁKS Łódź a Podbeskidzie.

Gole strzelali: Goku Román 53' 0-1 M. Kowalczyk 69' 1-1 Julio Rodríguez 90' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 31' A. Marciniak 45' M. Kowalczyk 55'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Neugebauer 36'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania to D. Kos. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Zaglebie Sosnowiec.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z zdolnych napastników i obrońców futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak R. Pirulo T. Neugebauer często zapewniają kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się wyjątkowe asysty oraz bramki, ostre faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami bywają nader zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska męczą fana. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak ŁKS Łódź i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.