ŁKS Łódź kontra Wisla Krakow, wynik spotkania - 3-2

Dnia 2023-05-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy ŁKS Łódź a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Wisla Krakow zakończyła się 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 11' 1-0 Ángel Rodado 26' 1-1 Luis Fernández 36' 1-2 Pirulo 41' 2-2 B. Szeliga 53' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 42' K. Dankowski 48' N. Monsalve 61'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 29' B. Jaroch 47' I. Lasicki 67' J. Igbekeme 81' V. Basha 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - D. Stefanski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Wierni fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi M. Trabka A. Rodado raz za razem sprawiają wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż widowiska nudzą. Natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.