Dnia 2023-05-14 10:40 miało miejsce spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-05-14 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Szeliga 12' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 39' M. Walski 45' J. Iskra 82'

Żółte kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak T. Boczek często zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.