Spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-05-21 10:40

ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów 2-1. W dniu 2023-05-21 10:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy ŁKS Łódź a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: R. Pirulo 30' 1-0 P. Janczukowicz K. Chuchro 61' 2-0 B. Garcia 86' 2-1 M. Kalahur

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Tutyskinas 40'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 54' B. Garcia 87' B. Garcia 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Garcia 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Nieciecza. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak A. Tutyskinas K. Chuchro nieustannie zapewniają swoim wiernym sympatykom emocje z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące walki pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że potyczki nudzą. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.