Dnia 2023-06-03 15:30 miało miejsce spotkanie między ŁKS Łódź i Odra Opole zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź a Odra Opole wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Pirulo 23' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 41' P. Janczukowicz 45' S. Juric 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 84' B. Galan 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy jak M. Dabrowski M. Tkocz często serwują fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że spotkania nas nudzą. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź i Odra Opole oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.