Spotkanie ŁKS Łódź II kontra Radunia Stężyca, wynik 2-2

Rywalizacja na Stadionie Miejskim LKS Łódź przyniosła emocjonujące spotkanie w ramach 32 kolejki II Ligi - East, gdzie miejscowy ŁKS Łódź II zmierzył się z zespołem Radunia Stężyca. W niedzielne przedpołudnie, 12 maja 2024 roku, obie drużyny zaprezentowały widowisko pełne zwrotów akcji, kończąc mecz remisem 2-2. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy 1-0, lecz druga połowa przyniosła równą walkę i ostateczne podzielenie się punktami.

II Liga - East: ŁKS Łódź II vs Radunia Stężyca

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II a Radunia Stężyca zakończył się remisem 2-2. Spotkanie to odbyło się na Stadionie Miejskim LKS Łódź w ramach 32. kolejki II Ligi - East.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu M. Bakowicza w 21. minucie, ustalając tym samym wynik na przerwę 1-0.

Po wznowieniu gry to goście przejęli inicjatywę i doprowadzili do wyrównania w 58. minucie za sprawą M. Kuzimskiego. R. Kurtovic w 85. minucie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Radunii Stężyca 2-1. Jednak gospodarze nie zamierzali oddać zwycięstwa i już w kolejnej minucie, Y. Kamon strzelił gola na 2-2.

Spotkanie obfitowało również w kartki. Żółte kartki zobaczyli: M. Bakowicz (ŁKS Łódź II, 52'), R. Kurtovic (Radunia Stężyca, 20'), A. Odyjewski (Radunia Stężyca, 20'), H. Zwozny (Radunia Stężyca, 54'), B. Kasprzak (Radunia Stężyca, 78').

Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola, a mecz zakończył się remisem 2-2.

Następne spotkania dla ŁKS Łódź II to konfrontacje z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Stalą Stalowa Wola, natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z zespołami Stomilu Olsztyn oraz .