ŁKS Łódź II vs Hutnik Kraków, wynik spotkania: 0-0

Wciąż pozostaje nierozstrzygnięty los pojedynku pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II a Hutnikiem Kraków, który odbył się 18 marca o godzinie 17:15 na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mimo zażartej walki obu zespołów, ostateczny wynik brzmiał 0-0 po pierwszej połowie oraz po końcowym gwizdku sędziego, co pozostawiło kibiców w napięciu do samego końca. Mecz ten odbył się w ramach 24. kolejki II Ligi - East.

Relacja z przebiegu meczu

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Hutnik Kraków rozpoczął się o godzinie 17:15 na Stadionie Miejskim LKS Lodz. Sędzia główny P. Horożaniecki poprowadził tę konfrontację, która odbyła się w ramach 24. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia.

Sprawozdanie z meczu

1' - Pierwszy gwizdek sędziego rozpoczął starcie pomiędzy gospodarzami, ŁKS Łódź II, a gośćmi z Hutnika Kraków. Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.
17' - Pierwsza żółta kartka w meczu - P. Kielis z Hutnika Kraków otrzymuje upomnienie od sędziego za faul na boisku.
34' - Kolejna żółta kartka dla gości - M. Urbanczyk dostaje kartonik po brutalnym wejściu w środku boiska.
45' - J. Radzinski z ŁKS Łódź II także dostaje żółtą kartkę, co pokazuje napięcie na boisku jeszcze przed przerwą.
60' - F. Jania z Hutnika Kraków dostaje kartkę za faul na skrzydłowym, sędzia musiał interweniować, żeby uspokoić sytuację.
62' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy - A. Slezak dostaje kartkę za przewinienie w środku pola.
85' - Ostatnia żółta kartka w meczu dla gości - S. Chmiel dostaje upomnienie za opóźnianie gry.
90' - Mimo starań obu drużyn, wynik pozostaje niezmieniony. Mecz kończy się remisem 0-0. Emocje nie opadają, a kibice są nieco zawiedzeni brakiem bramek.