Mecz Widzew Łódź vs ŁKS Łódź zakończony wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Widzew Łódź a ŁKS Łódź wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-24 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Widzew Łódź a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 16' 0-1 M. Dabrowski 29' 0-2 P. Stepinski 41' 1-2 T. Dejewski 87' 2-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 90' K. Karasek 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 61' O. Koprowski 66' M. Rozwandowicz 66' J. Tosik 87' B. Szeliga 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Miedz Legnica. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak P. Zielinski M. Wolski bardzo często zaserwowały swoim fanom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się, iż mecze przynudzają. Trafiamy na zapadające w pamięć gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Widzew Łódź oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.