Olimpia Elbląg vs ŁKS Łódź II, wynik spotkania - 1-3

W sobotę, 5 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Olimpia Elbląg i ŁKS Łódź II. Mimo zaciętej walki, to goście z Łodzi wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy wynikiem 1-3. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem ŁKS Łódź II 0-1. Mecz ten odbył się w ramach 27 kolejki II ligi - East.

Mecz II Ligi - East: Olimpia Elbląg vs. ŁKS Łódź II

Dzisiaj na Stadionie Miejskim odbył się trzymający w napięciu mecz pomiędzy drużyną Gospodarzy, Olimpią Elbląg, a Gośćmi z ŁKS Łódź II. Emocje sięgały zenitu wraz z rozpoczęciem tej piłkarskiej batalii.

Po pierwszej połowie wynik na korzyść Gości - 0-1. Bramkę dla ŁKS Łódź II zdobył A. Slezak w 36. minucie. Olimpia Elbląg starała się odrobić straty, ale skuteczna obrona rywali stanowiła nie lada wyzwanie dla gospodarzy.

Drugie 45 minut to kolejne emocje. A. Slezak ponownie trafia do siatki w 80. minucie, podnosząc wynik na 0-2 dla ŁKS Łódź II. Jednak gospodarze nie poddali się i zdołali zmniejszyć różnicę po golu M. Stefaniaka w 82. minucie, ustalając wynik na 1-2.

Niestety dla Olimpii Elbląg, to nie był ich dzień. M. Lipien z ŁKS Łódź II strzela bramkę na 1-3 w 87. minucie, zapewniając swojej drużynie pewne zwycięstwo.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - M. Gabrych, D. Danilczyk i M. Famulak z Olimpii Elbląg otrzymali żółte kartki w kolejnych minutach, próbując zmienić bieg wydarzeń na boisku.

Następne spotkania zapowiadają się interesująco dla obu drużyn. Olimpia Elbląg zmierzy się z drużynami Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn i Kalisz, natomiast ŁKS Łódź II spotka się z Lechem Poznań II, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz.