Mecz SKRA Częstochowa - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-2 dnia 2023-02-19 14:00 na obiekcie Stadion GKS-u

SKRA Częstochowa - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Szeliga 4' 0-1 R. Pirulo M. Mokrzycki 18' 0-2 K. Lukoszek 61' 1-2 G. Jaroch

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Olejnik 54' P. Nocon 80' S. Szymanski 81'

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Marciniak 37' O. Koprowski 80' A. Bobek 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak A. Olejnik A. Marciniak raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Walki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe asysty czy bramki, ostre sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GKS-u.