Spotkanie ŁKS Łódź vs Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion MOSiR dnia 2021-10-17 10:40

ŁKS Łódź vs Arka Gdynia 1-0. W dniu 2021-10-17 10:40 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Arka Gdynia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Arka Gdynia zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 36' 1-0 A. Dominguez 40' 2-0 A. Dominguez

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 45' R. Pirulo 54' M. Dabrowski 74' M. Koziol 87' N. Monsalve 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 22' M. Bednarski 51' K. Czubak 79'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 74'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Zielona Góra i Miedz Legnica.

Mnóstwo fanów futbolu z zapałem śledzi ekscytujące starcia w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych graczy drużyny futbolowe i piłkarze jak M. Dabrowski S. Milewski nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy graczami są nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Arka Gdynia oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.