Mecz ŁKS Łódź - Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-3

W emocjonującym spotkaniu drużyn ŁKS Łódź i Piast Gliwice padł remis 3-3. Mecz, rozegrany na Stadionie Miejskim LKS Łódź, był częścią 15. kolejki Ekstraklasy. Pomimo prowadzenia 1-3 przez Piast Gliwice na przerwę, ŁKS Łódź zdołał odrobić straty i zapewnić sobie punkt w ostatnich minutach. Data i godzina tego niezwykle wyrównanego starcia to 11 listopada 2023 roku, o godzinie 14:00.

Relacja z meczu ŁKS Łódź kontra Piast Gliwice

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź oraz Piast Gliwice odbył się na Stadionie Miejskim LKS Łódź w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Rywalizacja ta dostarczyła kibicom mnóstwo emocji, kończąc się remisem 3-3.

W pierwszej połowie spotkania Piast Gliwice zdobył trzy bramki, aż do momentu, gdy Dani Ramírez z ŁKS Łódź uprzedził dogrywkę strzelając bramkę tuż przed przerwą. Po wznowieniu gry, drużyna gospodarzy zdołała odrobić straty, wyrównując wynik na 3-3. Obie ekipy dążyły do zdobycia bramki decydującej, jednak żadna z nich nie zdołała złamać impasu, co doprowadziło do podziału punktów.

Warto zauważyć, że arbitrażem spotkania zajmował się Paweł Raczkowski.

ŁKS Łódź w najbliższym czasie zmierzy się z Zaglebiem Lubin, Stalą Mielec oraz Legią Warszawa, natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Jagiellonią, Puszczą Niepołomice oraz Cariną Gubin.