ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-30 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy ŁKS Łódź a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Kort 78' 1-0 M. Fábry 84' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 50' D. Kort 63' P. Janczukowicz 87' K. Dankowski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Dabrowski nieustannie zapewniają wyborowym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, spektakularne asysty oraz gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.