Mecz GKS Katowice vs ŁKS Łódź, wynik 1-5

GKS Katowice vs ŁKS Łódź, wynik 1-5.

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 0-4. Końcowy wynik meczu to 1-5.

Dnia 2022-11-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy GKS Katowice a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 3' 0-1 S. Jurić 33' 0-2 B. Szeliga 39' 0-3 S. Jurić 45' 0-4 M. Trąbka 52' 0-5 J. Arak 60' 1-5

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 34' G. Janiszewski 38'

Żółte kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak M. Urynowicz nieustannie zapewniają kapitalnym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania drętwe. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich legendarnych zespołów jak GKS Katowice oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.