Dnia 2022-03-09 17:00 miało miejsce spotkanie między ŁKS Łódź oraz Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2022-03-09 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ŁKS Łódź oraz Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: Nacho Monsalve 54' 1-0 Nacho Monsalve 61' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 2' M. Dabrowski 41' Samu Corral 66' Ricardinho 74' M. Wolski 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 45' G. Kobylak 64'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Bardzo często liczni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak R. Pirulo E. Thiakane częstokroć zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, wyśmienite asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Warto więc śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.