Spotkanie ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz dnia 2022-04-08 18:30 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz: końcowy wynik 3-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-04-08 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: Pirulo 19' 1-0 K. Ibe-Torti 22' 2-0 Ł. Zjawiński 36' 2-1 K. Słaby 74' 2-2 M. Kowalczyk 90' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 5' R. Pirulo 28'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 47' E. Maissa Fall 80'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Coraz częściej wierni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak O. Koprowski T. Boczek wielokrotnie zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy książkowe asysty oraz gole, brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki między graczami są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nas nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.