Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice dnia 2022-08-27 18:00 miało miejsce spotkanie między Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-0

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2022-08-27 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice a ŁKS Łódź wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: P. Tuszyński 42' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 16' A. Ryczkowski 70'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Lorenc 41' O. Koprowski 82' B. Biel 84' R. Pirulo 87' R. Pirulo 88'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 88'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Nieciecza.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo T. Mikolajczak M. Lorenc częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe asysty i bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.